HISZPAŃSKI I NIEMIECKI

HISZPAŃSKI I NIEMIECKI

Zarówno hiszpański jak i niemiecki prowadzone są w systemie 1xtygodniowo po 60 min w grupie do 4-8 osobowej.

Kładziemy nacisk przede wszystkim na komunikację, podczas zajęć wykorzystywane są autentyczne materiały: artykuły prasowe, audycje telewizyjne, prezentacje multimedialne a także piosenki.

Wprowadzamy elementy wiedzy o kulturze krajów hiszpańskich, hispanoamerykańskich i niemieckojęzycznych.

  • Język niemiecki to język ojczysty dla 100 milionów Europejczyków, Niemcy to jeden z najważniejszych partnerów Polski. Znajomość języka niemieckiego zwiększa szanse studiowania lub podjęcia pracy w Niemczech, Austrii czy Szwajcarii
  • Język hiszpański jest dość łatwy do nauczenia dla Polaków, tym językiem rozmawia 650 milionów ludzi na świecie, jest językiem brzmiącym pięknie i melodyjnie. Znajomość hiszpańskiego znacząco pomaga w komunikacji w trakcie podróży do większości krajów Ameryki Południowej i częsciowo Ameryki Północnej.

Kurs dla dzieci

Przeplatany zanurzeniem w język, zabawą, grą i piosenką. Dostosowany do wieku uczestników, z młodszymi uczestnikami rysujemy, wycinamy i dopasowujemy obrazki. Ze starszymi dziećmi uczymy się czytać i słuchamy jak inni rozmawiają w obcym języku a potem sami próbujemy. Z młodzieżą uczymy się poprawnego tworzenia zdań, form, przygotowujemy do zdania egzaminu językowego.

Kurs dla dorosłych

Udajemy, że nie jesteśmy w Gdańsku tylko słonecznej Andaluzji lub Bawarii i właśnie wylądowaliśmy na lotnisku, zginął nam bagaż i chcemy dostać się do hotelu komunikacją miejską. To i inne zadania, poważne i mniej poważne czekają na ciebie na naszych kursach konwersacyjnych z j.niemieckiego i hiszpańskiego.

Formularz zgłoszeniowy

Facebook