Angielski od przedszkola do FCE
Niemiecki dla maluchów i nie tylko


Profesjonalne kursy języka angielskiego i niemieckiego, prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, pedagogów, specjalistów egzaminacyjnych.

Jesteśmy szkołą językową, która nauczy i przygotuje Państwa dziecko do perfekcyjnego posługiwania się językiem angielskim i niemieckim, zapewniamy ciągłość edukacji od 3/4 roku życia aż do egzaminu FCE, a dla ambitnych również CAE. Decydując się na nasz kurs, pozbywamy się uciążliwej i czasochłonnej potrzeby poszukiwania nowej, bardziej zaawansowanej szkoły językowej, która zapewni dziecku odpowiedni poziom nauczania. Nie zrzucimy odpowiedzialności na innych nauczycieli, bo to my będziemy odpowiedzialni za dobry lub bardzo dobry wynik egzaminu naszych stałych kursantów.

Jeśli nie jesteś już przedszkolakiem, dołącz do nas TERAZ, możesz zostać naszym kursantem w każdym wieku, wybierzemy dla Ciebie grupę bez skomplikowanych testów, sam obejrzysz jak uczymy i podejmiesz decyzję!


Jak pracujemy z dziećmi?

Profesjonalne kursy dla przedszkolaków i nie tylko, prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, przygotowanych do pracy z dziećmi w tym wieku. Uczymy, osłuchujemy maluchy z językiem angielskim, metodą zbliżoną do Helen Doron, ale znacznie bardziej atrakcyjną, sprawiającą więcej radości. Nasze zajęcia dla dzieci 4-6 letnich to przede wszystkim zabawa, ruch i wiele kolorowych pomocy wizualnych w pierwszym roku nauki. Rok drugi i trzeci to najczęściej przygoda z odpowiednio dobraną książką dla uczniów niepiszących.

Nasi nauczyciele wprowadzają nowe słownictwo spiralnie: nieustannie wracają do wcześniej poznanych wyrażeń, gdyż maluchy szybko zapamiętają nowe słowa, ale i szybko je zapominają. Tempo pracy przystosowane jest do indywidualnych możliwości, nie będą się więc nudzić dzieci zdolne i nadążą te z mniejszymi predyspozycjami lingwistycznymi. Nasi najmniejsi kursanci są w ciągłym ruchu, gdyż tego wymaga ich wiek, siedzą, skaczą, śpiewają i tańczą. Przynosimy na lekcje rozmaite rekwizyty, obrazki, aby pobudzic ich wyobraźnię i zainteresować.

Organizacja Zajęć

Spotykamy się  raz w tygodniu po 50 minut, nasze lekcje są otwarte dla rodziców, przekazujemy dokładny rozkład materiału na życzenie opiekunów, każdy miesiąc to inna tematyka, dlatego dzieci, które rozchorują się w październiku bez trudu wracają do nas w listopadzie.

Popołudniowe zajęcia dla dzieci przedszkolnych

Zapraszamy w nowym roku szkolnym na popołudniowe zajęcia j. angielskiego dla dzieci w wieku 3-5 lat.

Nasze spotkania odbywają się raz w tygodniu po 50 min, w grupach 8-15 osobowych w szkołach podstawowych, kurs roczny obejmuje 35 zajęć w roku szkolnym.

Mówimy wyłącznie po angielsku, razem bawimy się, śpiewamy, uczymy słów ze świata wokół nas, tańczymy i bierzemy udział w konkursach.

Zajęcia prowadzone są metodą „nauka przez zabawę”, ruch, zadania logiczne, przy pomocy prezentacji i programów multimedialnych.

Zapisy poprzez zakładkę formularz kontaktowy, telefonicznie 501-135-336, miejsce zajęć:

ADK, ul. Kalinowa 23, Gdańsk- Karczemki
ZAPRASZAMY!

Formularz zgłoszeniowy

miejsce zajęć:  Kalinowa 23, Gdańsk-Karczemki

Facebook